1. W dniu zdjęć, fotograf wykonuje zdjęcia wszystkim dzieciom, których rodzice wyrazili taką chęć, przekazując taką informację wychowawcy. Rodzice podają swojego maila oraz imię i nazwisko dziecka.

  2. W czasie sesji fotograf wykonuje od 5 do 15 ujęć jednego dziecka. Zależy to od tego czy dziecko chce współpracować czy nie. Oczywiście nie zmuszam dziecka do robienia zdjęć jeżeli nie ma na to ochoty, ponieważ takie zdjęcia i tak nie wyjdą.

  3. Po sesji rodzic otrzymuje link na mail do zdjęć swojego dziecka i sam wybiera zdjęcia.

  4. Każde wybrane ujęcie kosztuje 20 zł. W tej cenie klient otrzymuje jedną odbitkę 15x21 oraz wersję elektroniczną  wysłaną na podany mail.

  5. Wybierając jedno ujęcie i 2 dodatkowe kopie odbitek tego samego zdjęcia nie płacicie Państwo 3x20. Za usługę fotograficzną płacicie tylko raz, wybierając jęcie, natomiast odbitki, plakaty, obrazy i kartki są w cenach tych produktów bez doliczania kwoty za fotografowanie.

  6. Kiedy zdjęcia będą już gotowe zostaną dostarczone w wyznaczony dzień o którym zostaną Państwo wcześniej poinformowani. Istnieje również możliwość odbioru zdjęć bezpośrednio z mojego studia. Opłata za zdjęcia następuje przy odbiorze u nauczyciela lub bezpośrednio u mnie w studio.

Podsumowanie Ceny:

  • 15 x 21 cm- 20 zł (pierwsze zdjęcie dziecka)

  • 15 x 21 cm- 2 zł (kolejne odbitki tego samego zdjęcia)

 

SKONTAKTUJ SIE ZE MNĄ

-->
-->
-->